First Gamer
Savaş çıktı  Animation1fu5ns0
First Gamer
Savaş çıktı  Animation1fu5ns0
First Gamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gelişen Oyuncu Platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Norton 360 11 Yillik , Ben Denedİm 100% ÇaliŞiyor!
Savaş çıktı  I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:18 pm tarafından MaXPaynE

» Dünyanın en hızlı CD yazma Programı
Savaş çıktı  I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:17 pm tarafından MaXPaynE

» Total Video Converter V3.10 - Türkçe+FULL< Kaçırma!!!
Savaş çıktı  I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:17 pm tarafından MaXPaynE

» Virtual Drive 7 Full
Savaş çıktı  I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:16 pm tarafından MaXPaynE

» Google Güç Kaybetti - Picasa Çöktü
Savaş çıktı  I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:09 pm tarafından MaXPaynE

» Biga -KO / Zor Server / Dupe Kesinlikle Yok ! / Dragon Bosta
Savaş çıktı  I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:19 pm tarafından MaXPaynE

»  83 Lvl FuLL Tıme Pk SeRweR... | Eşit PK Server | EXTRAP GÜVENLİK SİSTEMİ
Savaş çıktı  I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:15 pm tarafından MaXPaynE

» 83 Lwl Fll İtem /// LisansLı Soach /// 3 Aylık VPS /// Mükkemmel PANEL ///
Savaş çıktı  I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:13 pm tarafından MaXPaynE

» ||74 Full İtemli BaslanGıc Yeni Server||Tüm Joblar Esit||Mageler Saglam||Krowaz İtem|
Savaş çıktı  I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:12 pm tarafından MaXPaynE

En iyi yollayıcılar
MaXPaynE
Savaş çıktı  Bar_leftSavaş çıktı  I_voting_barSavaş çıktı  Bar_right 
ReyMysterio619
RéaL
NoNaMe*
Biisimbul
Jeff
miracbaba
Juve's
The Godfather
frkn3439
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Reklam

Savaş çıktı

YazarMesaj
MaXPaynE
Kurucu
Kurucu
MaXPaynE

Rep Gücü : 51618
Rep Puanı : 12

Savaş çıktı  Empty
MesajKonu: Savaş çıktı    Savaş çıktı  I_icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:09 pm

Eskişehirspor maçı sonrası zehir zemberek bir açıklama yapan Aziz Yıldırım, Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı bıraktığını vurgulayıp, herkesi topa tuttu.

Savaş çıktı  Fft1mm800315
“Kulüpler Birliği Başkanı olduğum için konuşamıyordum. Görevimi bırakıyorum. Aziz Yıldırım kulübünün hakkını nasıl savunacak, bunu herkes görecek!”

“Beşiktaş maçında penaltımız verilmiyor. Kasımpaşa önünde yediğimiz 3. gol ofsayt! Eskişehir önünde yediğimiz ilk golden önce faul var. Bizim oyuncular yerlerde, penaltı yok”

“Federasyon ve kurulları kulüplerin önünde duramazlar. Hele Fenerbahçe’nin önünde hiç! Ceza da beni yolumdan çeviremez haberleri olsun. Herkes aklını başına alsın”

Önce hakemlere yüklendi...

“Tamam takım kötü gidiyor, bunu elbirliğiyle biz düzelteceğiz. 8 maç üst üste nasıl kazandıysak, öyle de düzelteceğiz. Ama burada yanlış olan bir şey var; Türk hakemleri. Beşiktaş maçında penaltımız verilmiyor. Yediğimiz 3. gol ofsayt. Ardından Kasımpaşa maçında yediğimiz 3. gol yine ofsayt. O anda durum 2-1. Belki biz o anda bir gol atıp, beraberliği yakalayacağız. Bugün yediğimiz ilk golden önce faul var. Bilica’yı yerlerde süründürüyorlar, bizim oyuncular yerlerde geziyor devam. Maçın başında penaltımız verilmiyor. Gol öncesi faulü verme, penaltılarımızı verme. Böyle terbiyesizlik olmaz. Hakemler İngiltere Ligi’ni izlesin. Artık herkes aklını başına alsın. Yan hakemlerin görmediği ofsaytlar Allahlık. Yalnız Fenerbahçe’ye değil, tüm takımlara karşı böyle hakemler. Hepsi çok formsuz.”

Sonra Federasyonu hedef aldı...
“Kulüpler Birliği olarak Türk futbolu bir yerlere gelsin diye mücadele ettik. Futbolun gelirlerini artıralım istedik. Federasyon, bu işlerin içinde kendileri yokmuş gibi hareket ediyor. Hakem camiası da bu işin içinde yokmuş gibi davranıyor. Kimse, ‘Biz federasyonuz. Öyle cezalar veririz ki’ falan diye düşünmesin. Bunlar beni yolumdan çeviremez. Herkes birbirine saygılı olacak. Buradan söylüyorum, Tahkim’i, Disiplin Kurulu, Federasyonu, kimse Fenerbahçe’nin önünde duramaz. Herkesi aklını başına almaya davet ediyorum. Kulüpler Birliği Başkanlığı’nı bıraktım. Artık herkes bu işlerin cezasız kalmayacağını bilsin. Futbol böyle olmaz, bir yere gitmez. Bu hakemlerle hiç gitmez. Federasyon konusunda başka şeyler de biliyorum. Bunları da açıklayacağım kimse merak etmesin.”

Kulüplere teşekkür
“Kulüpler Birliği’ndeki tüm başkanlar, bugüne kadar bana büyük saygı gösterdiler, güven duydular. Hepsine teşekkür ediyorum. Bir şeyler yapabilmek için hep birlikte mücadele ettik. Ancak bugünden sonra ben yokum. Çarşamba günü toplantımız var ancak şimdiden söylüyorum başkanlığı bıraktığımı.”

Camiaya mesaj yolladı
“Aziz Yıldırım, Kulüpler Birliği Başkanı olduğu için konuşamıyor gibi bir hava yaratıldı. Öyle bir hava oluştu ki, camianın haklarını savunamayacak duruma geldik. Şimdi bu görevimi bıraktım. Aziz Yıldırım, kulübünün haklarını nasıl savunacak herkes görecek.”
https://firstgamer.forum.st

Savaş çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pardus 2009 çıktı