First Gamer
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! Animation1fu5ns0
First Gamer
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! Animation1fu5ns0
First Gamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gelişen Oyuncu Platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Norton 360 11 Yillik , Ben Denedİm 100% ÇaliŞiyor!
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:18 pm tarafından MaXPaynE

» Dünyanın en hızlı CD yazma Programı
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:17 pm tarafından MaXPaynE

» Total Video Converter V3.10 - Türkçe+FULL< Kaçırma!!!
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:17 pm tarafından MaXPaynE

» Virtual Drive 7 Full
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:16 pm tarafından MaXPaynE

» Google Güç Kaybetti - Picasa Çöktü
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:09 pm tarafından MaXPaynE

» Biga -KO / Zor Server / Dupe Kesinlikle Yok ! / Dragon Bosta
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:19 pm tarafından MaXPaynE

»  83 Lvl FuLL Tıme Pk SeRweR... | Eşit PK Server | EXTRAP GÜVENLİK SİSTEMİ
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:15 pm tarafından MaXPaynE

» 83 Lwl Fll İtem /// LisansLı Soach /// 3 Aylık VPS /// Mükkemmel PANEL ///
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:13 pm tarafından MaXPaynE

» ||74 Full İtemli BaslanGıc Yeni Server||Tüm Joblar Esit||Mageler Saglam||Krowaz İtem|
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:12 pm tarafından MaXPaynE

En iyi yollayıcılar
MaXPaynE
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! Bar_left9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_voting_bar9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! Bar_right 
ReyMysterio619
9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! Bar_left9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_voting_bar9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! Bar_right 
RéaL
NoNaMe*
Biisimbul
Jeff
miracbaba
Juve's
The Godfather
frkn3439
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Reklam

9 yaşında üniversiteye gidiyo!!!

YazarMesaj
MaXPaynE
Kurucu
Kurucu
MaXPaynE

Rep Gücü : 51618
Rep Puanı : 12

9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! Empty
MesajKonu: 9 yaşında üniversiteye gidiyo!!!   9 yaşında üniversiteye gidiyo!!! I_icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 8:25 am

March Tian Bidihardjo sadece 9 yaşında ama Hong Kong Üniversitesi'nin Matematik Bölümü'ne kabul edildi. Yaşıtları ilkokula giden dahi çocuk 14 yaşında mezun olarak dünyanın en genç matematikçilerden biri olacak.
Matematik çalışmayı çok seven March Tian, kendisine gösterilen ilgiden şaşkın.
Bidihardjo, "Aslında zamanımın çoğunu çalışarak geçiriyorum ama haftasonlarında anaokulundan sınıf arkadaşlarımla oyun oynamayı seviyorum" dedi.
Üniversitenin yetkilileri de yeni öğrenciden umutlu. Dekan Tong Çong, dahi çocuğun okulun en iyilerinden olacağından ve matematik yeteneğinin gelişeceğinden emin.
9 yaşındaki March Tian, Hong Kong tarihinin en genç üniversite öğrencisi olmayı başardı.
Bidihardjo'nun şimdiki hedefi, beş yıllık eğitiminin ardından dünyanın en genç matematikçilerinden biri olmak
https://firstgamer.forum.st

9 yaşında üniversiteye gidiyo!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 5 yaşında anne oldu !